Usługi

Sprzedaż części komputerowych

Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż wysokiej jakości używanych części komputerowych. Sprzedawane przez nas podzespoły pochodzą z komputerów osób prywatnych, które zmodernizowały swój sprzęt. Każda sprzedawana przez nas część jest dokładnie sprawdzana. Dajemy więc na nie również gwarancję.

Naszą ofertę kierujemy do osób, którą chcą zmodernizować swój  komputer, a jednocześnie nie chcą ryzykować zakupu bezpośrednio od osób prywatnych. Gracze są zarówno naszymi klientami, jak i dostawcami. Dzięki temu można u nas kupić znacznie taniej części, które w zwykłych sklepach były lub są nadal bardzo drogie.

Jeśli szukasz tanich i dobrych części komputerowych, to trafiłeś idealnie.

Modernizacja komputerów

Większość naszych klientów to osoby dobrze znające się na komputerach. Jesteśmy jednak przygotowani do obsługi każdego, komu potrzebne są nasze usługi. 

Osobom średnio zaawansowanym doradzamy, które części należy wybrać do samodzielnego montażu. Natomiast klientom zupełnie nie znającym się na komputerach, jesteśmy w stanie zmodernizować lub złożyć od podstaw komputer do wszelkiego rodzaju zadań.

Zapraszamy więc do nas każdego kto chciałby zmodernizować swój komputer.

Diagnoza i naprawa komputerów

Prowadząc nasz sklep nauczyliśmy się diagnozować usterki sprzętu komputerowego oraz je naprawiać. Od jakiegoś czasu nie robimy tego tylko na własny użytek, ale staramy się również pomagać naszym klientom.

Jeśli masz problem z komputerem, zadzwoń lub przyjdź do nas, a chętnie pomożemy.

Serwis laptopów

Początkowo zajmowaliśmy się tylko komputerami stacjonarnymi. Jednak, ze względu na bardzo dużą popularność i spore zainteresowanie laptopami płynące ze strony naszych klientów, zdecydowaliśmy się rozszerzyć nasze usługi również o ich serwis.

Jeśli więc masz problem z laptopem, możesz się to nas zwrócić równie dobrze, jak byś miał problem z komputerem.

Skup sprzętu

Nasze części kupujemy od osób prywatnych. Dlatego bardzo chętnie kupujemy zarówno pojedyncze części, jak i całe komputery. Sprzedając je nam zrobisz to szybko i wygodnie, a Twój sprzęt nie będzie czekał i tracił na wartości aż znajdziesz czas, żeby wystawić go na sprzedaż.

Jeśli modernizujesz lub sprzedajesz swój komputer, zwróć się do nas i poproś o wycenę swojego sprzętu.