Usługi

Sprzedaż części komputerowych, laptopów i drukarek

Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż wysokiej jakości używanych części komputerowych. Sprzedawane przez nas podzespoły pochodzą głównie z komputerów osób prywatnych, które zmodernizowały swój sprzęt. Każda sprzedawana przez nas część jest dokładnie sprawdzana. Dajemy więc na nie również gwarancję.

Naszą ofertę kierujemy do osób, którą chcą zmodernizować niewielkim kosztem swój sprzęt, a jednocześnie nie chcą ryzykować zakupu używanej rzeczy bezpośrednio od innej osoby prywatnej. Dzięki temu można u nas kupić znacznie taniej części, które w zwykłych sklepach były lub są nadal bardzo drogie.

Innymi słowy, jeśli szukasz tanich i dobrych części komputerowych, to trafiłeś idealnie.

Zajmujemy się również sprzedażą używanych laptopów i drukarek. Jest to sprzęt kupiony również głównie od osób prywatnych. Po zakupie poddajemy do sprawdzeniu oraz regeneracji. Następnie trafia on, w bardzo dobrym stanie technicznym, na sprzedaż.

Większość naszych klientów to osoby dobrze znające się na komputerach. Jesteśmy jednak przygotowani do obsługi każdego, komu potrzebne są nasze usługi. Osobom średnio zaawansowanym doradzamy co warto kupić i samemu zainstalować. Natomiast klientom zupełnie nie znającym się na komputerach, jesteśmy w stanie usługę z montażem, instalacją oprogramowania i konfiguracją.

Zapraszamy więc do nas każdego kto chciałby zmodernizować swój komputer.

Jeśli chcesz kupić część komputerową, laptopa lub drukarkęskontaktuj się z nami.

Serwis sprzętu

Do rzetelnego prowadzenia sklepu z używanym sprzętem komputerowym, potrzebny jest dobry serwis. Zajmujemy się nie tylko diagnostyką i naprawą sprzętu kupionego na własny użytek, ale również sprzętu należącego do klientów. Realizujemy różnorakie zlecenia, począwszy od diagnostyki, poprzez instalację oprogramowania, modernizacji, skończywszy na naprawach elektronicznych.

Jeśli masz problem z komputerem, laptopem lub drukarką, poproś nas o pomoc.

Skup sprzętu

Nasze towary kupujemy od osób prywatnych. Dlatego bardzo chętnie kupujemy części komputerowe, całe komputery, laptopy i drukarki od osób prywatnych. Sprzedając je nam zrobisz to szybko i wygodnie, a Twój sprzęt nie będzie czekał i tracił na wartości aż znajdziesz czas, żeby wystawić go na sprzedaż.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą komputera, części komputerowej, laptopa lub drukarkipoproś nas o wycenę.

Usługi IT i oprogramowanie dla firm

Nasza firma jest mocno zinformatyzowana, rozwiązaliśmy w niej wiele problemów informatycznych trapiących mikroprzedsiębiorców. Chętnie dzielimy się tymi doświadczeniami, oferując usługi dla firm. Są to usługi wszelkiego rodzaju, począwszy od diagnostyki sprzętu, poprzez jego zakup i konfigurację, aż po utrzymanie.

Nasza firma stworzyła również system Carolus Baza do zarządzania wieloma aspektami mikrofirmy. Wersją tego systemu dla kancelarii prawnych jest system Carolus Dura Lex.

Jeśli jesteś zainteresowany usługami IT lub systemem informatycznymskontaktuj się z nami.